Formandsliste

Her kan du få et overblik over formænd/kvinder i de forskellige foreninger i Horne og Omegn

Støtteforeningen

Eva Guldager
Aspgårvej 4
21 81 05 46
evaguldager@gmail.com

 

Horne Idrætsforening

Sigurd Møller
Bjerremosevej 13
21 72 15 26
lsm87@bbsyd.dk

 

Horne Idrætspark

Søren Dahl
Habrehøjvej 14
24 88 58 63
dahl.modellering@mail.dk

 

Horne Hallen

Thorkil Lindvig
Stadionvej 21
20 32 73 52
Horneip@mail.dk

 

Gymnastik & Fitness

Lene Jensen
Gunderupvej 71
40 25 49 77
lenebrinahansen@gmail.com

 

Horne 4H Klub

Jette Poulsen
Dejgårdvej 12
24 81 84 63
Jmpoulsen@bbsyd.dk

 

Spejderne

Jesper Simonsen
Thorstrupvej 146
20 22 12 02
j.s@mail.dk

 

Udviklingsrådet

Anton P. Nielsen
Antonpedernielsen@hotmail.com
Per Jespersgaard
Pjehorne17@turbopost.dk

 

Sogneforeningen

Keld Jochumsen
Habrehøjvej 18
29 90 14 07
Jochumsen@bbsyd.dk

 

Hornelunds Venner

Svend Bruun
Gl. Landevej 58
75 26 03 65
solbruun@hotmail.com

 

Jagtforeningen

Carsten Bøttcher
Lundagervej 50
40 80 62 70
Car@bws.dk

Sogne Arkivet

Leif Sønderskov
Lundagervej 30
75 26 05 27
Leifsonderskov43@gmail.com

 

Skolebestyrelsen

Winnie Lolk Pallesen*
Agervej 4
75 29 12 79
Agervej@mail.dk

 

Horne Aftenskole

Henriette Nielsen
Mallevej 92
31 95 42 69
Henrietteoghajse@gmail.com

 

Familie og Fritid

Maren- Marie Pontoppidan
Ølgodvej 85
30 70 80 65
bjerremose@hotmail.dk

 

Børnehaven

Tove Holm Andersen
Højvangen 4
75 26 03 63
toha@varde.dk

 

Menighedsrådet

Dorthe Nørgård Bejder Nielsen
Ølgodvej 89
TLF
EMAIL

 

Gospel Koret

Anna Marie Hansen
Lundagervej 44
22 35 92 65
Lundager@hansen.mail.dk

 

Pensionistforeningen

Ellen Damsgaard
Engkanten 12
75 26 06 63
E.L.Damsgaard@live.dk

 

 
Husmandsforeningen

Hans Thomsen
Lundagervej 42
75 26 02 03

 

Horne/Sig Venstre

Søren Dahl
Habrehøjvej 14
24 88 58 63
dahl.modellering@mail.dk

 
*OBS
Alle Adresser er 6800 Varde med én undtagelse! Winnie Lolk Pallesen, Skolebestyrelsen er under Tistrup
Formand for Husmandsforeningen har ingen E-mail